Çocuk Tekstili için Peluş

Atlas Peluş Kumaşçılık geniş ürün yelpazesi ile İstanbul'da en iyi peluş ithalatçısı firmadır. Yüksek metraj stok ve kartela seçenekleri her sektörün ihtiyacı peluş modellerini temin etmektedir. Çocuk ayakkabı imalatçıları kışın sıcak tuttuğu için imalatlarında firmamızın peluş kumaş modellerini tercih etmektedirler.

Peluş Kürk Yaka

Peluş Kürk Yaka

Peluş Kumaş modellerimiz tekstil sektörünün en çok tercih ettiği kumaş türlerindendir. Yaka ve kapşon ağzı, bebe çocuk giyim, bay bayan giyim, mont, kaban imalatında sıcaklığıyla vazgeçilmez tek üründür. Ev tekstili, ev dekorasyonu, çanta, terlik, bot, oyuncak ve bir çok çeşitli aksesuar alanlarında imalatta en çok peluş kumaş modelleri kullanılmaktadır.

peluş kumaş

Evlere tarz katan mobilyalarda kullanılan peluşlar rahatlığı ve şıklığı ile büyüleyici bir yapıya bürünüyor. Sektörün ihtiyacı olan her tip ve türde peluş kumaş ihtiyacınız için gelin görüşelim. İstanbulun en büyük peluş kumaş ithalatçısı olarak uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanın

Peluş Kürk Yaka

Peluş Kürk Yaka

Ev Tekstili

Peluş kumaşlar yumuşak dokunuşa sahiptir. Tekstil firmalarının tercihi olan peluşlar hava geçirgenliği ile cildin nefes almasına engel olmaz. Tulum, kürk gibi giysilerle özellikle küçük çocukları sıcak tutmaya yardımcı olur. Eldiven, şapka ve şal imalatında kullanılan peluşlar kış aylarında mükemmel bir şekilde bireyi korur.

Ev Tekstili Peluşlar

Uzun ve kısa tüylü peluş kumaşlar ev tekstili için en çok tercih edilen kumaşlardır. Tilki ve rakun peluşlar kış aylarında yatak örtüleri için vazgeçilmezlerdir. Kışlık şal, pijama, kabanlarda sektörün en çok talep ettiği kumaş türlerindendir. Tüylü eşyaların kullanım amacına uygun en iyi kumaş tüyü peluş kumaşlardır.


Adresimiz
Atlas Peluş Kumaşçılık
Tiyatro Caddesi No: 34/A
Laleli - Beyazıt - İstanbul - Türkiye

Bize Ulaşın
Cep: 0545 643 83 30
Tel: 0212 638 74 54
Fax: 0212 638 74 53
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.