Peluş Kumaşçılıkta Lider Firmayız

Atlas Peluş Kumaşçılık uzakdoğudan (çin, kore ve japonya) ithal ettiği peluş kumaşlarla sürekli yeniliği hedefleyen, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda daima değişim içinde bulunup kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

Tekstil sektörünün güvenilir firmalarından Atlas Tekstil ve Kumaşçılık iç piyasanın peluş kumaş ihtiyacını ithal ederek sektöre dinamizm kazandırır. Günün moda ve kültürel renklerini sürekli takip ederek toplumun kaliteli ürüne ulaşmasında etkili olur. 

Atlas Peluş Kumaş ithal ettiği malları yurtdışına ihracat yolu ile pazarlayarak ülkemize hatırı sayılı bir gelir girdisi kazandırır. Yurtdışı referansları arasında en önemli kısmı Gürcistan, Ermenistan, Bulgaristan, Yugoslavya, Moldovya ve Rusya teşkil etmektedir. Ayrıca Asya, Avrupa Arap ve Afrika ülkelerinin bir çoğuna Peluş Kumaş ihracatı yapmaktadır.

Atlas Peluş Kumaşçılık yenilikçi bir anlayışla ticari faaliyetlerini sürdürür. Bu anlayışla yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile sürekli karşılıklı bilgi paylaşımına önem verir. Müşteri taleplerini ticaretinin temeli olara kabul eder. İthalatını müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösterir.

Onlarca yurtiçi ve yurtdışı saygın müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Kumaş sektörünün önde gelen bir firması ile çalışmanın rahatlığını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Birlikte kazanmak ve sektöre yön vermek bizlere onur verecektir.


Tiyatro Caddesi No: 34/A Laleli / Beyazıt - İstanbul
Tel: 0212 638 74 54
Fax: 0212 648 74 53

Peluş İhtiyaçlarınızda Atlaş Peluş Kumaşçılık


Adresimiz
Atlas Peluş Kumaşçılık
Tiyatro Caddesi No: 34/A
Laleli - Beyazıt - İstanbul - Türkiye

Bize Ulaşın
Tel: 0212 638 74 54
Fax: 0212 638 74 53
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.